- פרויקט אמת אחרת - http://www.emetaheret.org.il -

מדענים גילו עדויות לשימוש בחומרי נפץ בפיגועי התאומים

– נוסף עדכון לפוסט: 14/4/09 –

צוות של תשעה מדענים גילו הוכחה שתנעץ מסמר נוסף ואולי מכריע בארון הקבורה של ההסבר הרשמי והמקובל לפיגועי מגדלי התאומים בניו-יורק.
המידע נאסף מבדיקות שנערכו על אבק מאזור הפיגוע בימים שלאחר קריסת מגדלי התאומים ב-11 לספטמבר.
המדענים גילו בתוך האבק שבבים בצבע אדום ואפור של חומר שנקרא: תרמיט [1], או חומר נפץ פירוטכני לא מופעל.

תרמיט (באנגלית: Thermite) הוא תערובת של תחמוצת מתכתית (למשל תחמוצת ברזל) עם אבקת אלומיניום. כשמציתים אותו, החומר עובר תגובה אקסותרמית הקרויה תגובה אלומינותרמית או תגובת תרמיט. במהלך התגובה הופכת התחמוצת למתכת. תרמיט יכול לבעור בטמפרטורה גבוהה (עד קרוב ל-2500 מעלות צלזיוס) בזכות נקודת הרתיחה הגבוהה של אלומיניום.
השימוש בתרמיט הוא בריתוכי פלדה, הפעלת זיקוקים, ורימוני יד.
מומחים רבים העלו ספק בהסבר הרשמי לקריסת המגדלים שכן דרושה טמפרטורה גבוהה במיוחד כדי להמיס את שלדי הפלדה של המגדלים, כפי שנתגלה אחרי האסון.
ההסבר הרשמי להמסת שלדי הפלדה היא שהטמפרטורה מהדלק הסילוני שהיה במטוסים גרם לחום העצום שדרוש כדי ליצור המסה שכזו.
מומחי חבלה רבים שרואיינו בסרטים השונים שנעשו על האסון, ציינו שבעירה של דלק סילוני אינה יכולה לגרום לחום עז מספיק ושלדעתם יש עדויות לשימוש בחומר נפץ מסוג תרמיט שיכול ליצור חום עז מספיק כדי לגרום לפלדה אפקט המסה שכזה.
סוג התרמיט שהתגלה באבק ידוע בשם: "ננו-מבנה של סופר תרמיט".

אנו ממליצים לכם לראות את הסרט: אפס: חקירה לתוך פיגועי ה-11 בספטמבר [2] כדי להבין מה גודל הפער בין ההסבר הרשמי לפיגועים למה שקרה שם באמת…

מקור: The Raw Story [3]

~ עדכון 14/4/09 ~

בבוקרו של ה-6 לאפריל, פרופסור נילס הריט מאוניברסיטת קופנהגן בדנמרק שהיה אחד מ-9 המדענים שגילו את שאריות חומרי הנפץ באבק מסביבת "גראונד זירו" המקום שבו התנוססו בעבר מגדלי התאומים, התראיין במשך 10 דקות בתוכנית חדשות שעסקה בנושא.

במהלך הראיון, הריט – מומחה בעל שם עולמי לחקר חומרי נפץ, מדבר על איך המחקר שלהם שנערך במשך 18 חודשים הביא אותם למסקנה שהמגדלים לא התמוטטו בגלל המטוסים שהתנגשו בהם בבוקר ה-11 לספטמבר.

הריט ממשיך ואומר שהם מצאו כאלה כמויות גדולות של נאנו-תרמיט באבק ממרכז הסחר העולמי, שהוא מאמין שהיסוד הזה – שיכול להמיס פלדה, הובא לשם בטונות, על משטחים.

הנה הראיון המקורי עם תרגום לאנגלית:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8_tf25lx_3o[/youtube]