ראשי » סרטים » אתם כאן

הממשלה הסודית – The Secret Government

הסרט הדוקומנטרי "הממשלה הסודית" חושף ב-22 דקות מצמררות את שיטת הפעולה של ה-CIA בהפלת משטרים שאינם עולים בקנה אחד עם "החלום האמריקני".

 • מאת מנהל הפרויקט | 18 בדצמבר 2008
 • 4,814 צפיות | 5 תגובות
עודכן לאחרונה: 17 במרץ 2009

הסרט  הדוקומנטרי "הממשלה הסודית" חושף ב-22 דקות מצמררות את שיטת הפעולה של ה-CIA בהפלת משטרים שאינם עולים בקנה אחד עם "החלום האמריקני".

ה-CIA, כך טוען ביל מאיירס המנחה, הוא גוף עצמאי, נפרד מהממשלה הגלויה ו"החוקית" בארה"ב שמשרת את האג'נדה של הממשלה החשאית, שאינה גלויה לעיני הציבור.

בסרט מוצגים מס' מקרים בהן ההתערבות של ה-CIA הביאה להחלפת משטרים חוקיים במדינות כמו איראן, גואטמלה וויטנאם, ויצרו מצב של דיקטטורות אכזריות שגרמו למותם של מיליונים ברחבי העולם רק כדי להבטיח את האינטרסים של חברות אמריקניות.

 

הסרט תורגם לשפה העברית ע"יי צוות אתר קונספירציות ישראל

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=267
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

5 תגובות »

 • אוי כמה בסרט הזה מחריד.
  יש לי סיפור נוסף על אמא שלי:
  אימי נולדה וגדלה בפיליפינים-באי מנילה, בתקופת מלחה"ע השנייה היא היתה בת 12, היפנים שלטו באזור.
  האמריקאים ביצעו שם תקיפות מטוסים, ירי, והכל בשביל 'לעשות סדר' ולהוציא משם את היפנים.
  אימי ומשפחתה איבדו הכל בתקיפות האוויר של האמריקאים, אחיה הבכור-דודי שלא הכרתי היה בן 14 כשנהרג בזמן שהם התחבאו בבונקר, אימי ואחותה נפצעו, עד היום יש להן רסיסים בגוף, כל ילדותה הלכה לאיבוד, אמא שלה-סבתא שלי איבדה שפיות לאחר שבמו ידיה קברה את אדווארד בנה הבכור….
  אתם יכולים לתאר לעצמכם בצל מה אני ואחיי גדלנו, אמא חרדתית, עם סיפורי זוועה מטורפים של אכזריות שלא אלאה אתכם כאן.. מזה מספר שנים אני שומעת שנפגעי הנאצים דורשים פיצויים ומקבלים או שלא-אבל זה נמצא על סדר היום הציבורי כל הזמן.
  בתקופה האחרונה פניתי לגוף שעורכי הדין בו נותנים תשובות ומטפלים בעינייני הפיצויים מגרמניה, סיפרתי את סיפורה של אימי וכיצד השפעת המלחמה הזו השפיעה על חיינו כמשפחה ובכלל על הדור שבא אחרי כן והתשובה הייתה שאין אפשרות להוציא פיצויים מארה"ב כי הנושא של מלחמה זו שהיתה במנילה אינה מצוייה על סדר היום בעניין הציבורי.
  מצחיק ועצוב להבין כמה המעצמה הזו יכולה לטשטש את מעשיה עד כדי שאני שכיום בת 46-הבנתי מה קרה לנו ממש רק לפני כ-6 שנים-התעוררתי מאוחר-אבל האם היה עוזר לי להתעורר מוקדם יותר במשהו? בכל מקרה חשוב להוציא את הסיפור הזה החוצה, אי אפשר לדעת מי יקרא אותו-אולי יש עוד אנשים שנפגעו כך ואין להם למי לפנות? תודה שהקדשתם מזמנכם

 • אור

  can You hypnotize someOne to chop his dick off…is it possible to cajole someOne into doing something contradictory to his own will.
  if You look around You, the status quo speaks for itself.
  Free Thinkers (in theory and practice) behave in the most peculiar fashion.
  instead of consuming nutritious ingredients whilst preparing delicious meals…they opt to get a burger on the go.
  instead of living in the country side where the quality of oxygen is topnotch, they opt to congregate in square structures at the city.
  instead of having Free consensual s*** with their chosen Ones they suppress their instincts and in extreme cases join the monastery
  the best interest of the sane Individual is longevity, do the latter choices serve that goal?

  can a wild animal in the jungle be witnessed making counterproductive choices and if not, is it because they are not susceptible to hypnotism…after all You need to be a Thinker of the thought in order to be hypnotized.

  can a dog be hypnotized into thinking he's a cat and start purring…no…but a Man can be hypnotized into thinking he's a dog and start barking.

  in summing, a dog does not watch tv yet man does

  why do some slave away 40 hours a week for a slice of cheese so they can amass additional things even though the popular adage says that money does not buy happiness.

  how does that prevalent lifestyle serve their goals and aspirations?
  it doesn't, but it serves the agenda of those gung ho on enslaving.

  So how does One rationalize why the Thinker would make choices that are not necessarily in his best interests

  הגב לאור
 • אור

  and before you dismiss that hypothesis as ludicrous, know that routinely some thinkers chop the tip of the penis as a ritualistic act

  הגב לאור
 • רון

  אור
  can You hypnotize someOne to chop his dick off…is it possible to cajole someOne into doing something contradictory to his own will.

  יש לי סרט דלוקס בשבילך
  יצירת מופת קוראנית בשם אולד בוי

  תמצית הסרט
  With no clue how he came to be imprisoned, drugged and tortured for 15 years — and no one to hold accountable for his suffering — a desperate businessman seeks revenge on his captors, relying on assistance from a friendly waitress. Korean director Chan Wook Park — a former philosophy student and Hitchcock devotee — uses his influences to create a mesmerizing psychological drama with a resolution that will leave you speechless.

  לינק לפלייליסט
  בתרגום לאנגלית

  http://www.youtube.com/watch?v=nBXKAoipee0

  לא לפספס
  לא ראיתם סרט כזה בחיים שלכם – נקודה

  הגב לרון
 • אור

  thanks looks fascinating though comedic genre is the way 2 go

  הגב לאור
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית