ראשי » סרטים » אתם כאן

Esoteric Agenda – האג'נדה האיזוטרית – מתורגם לעברית

זהו סרט דוקומנטרי דל תקציב ועתיר מידע. הסרט הוא בעצם כמעין סרט סיכום לכל סרטי הדוקו-קונספירציה. בהמשך לאותו קו של הסרט צייטגייסט

 • מאת מנהל הפרויקט | 20 בנובמבר 2008
 • 7,304 צפיות | 6 תגובות
עודכן לאחרונה: 22 באוקטובר 2009

זהו סרט דוקומנטרי דל תקציב ועתיר מידע. הסרט הוא בעצם כמעין סרט סיכום לכל סרטי הדוקו-קונספירציה. בהמשך לאותו קו של הסרט צייטגייסט, בן סטיוארט חושף סודות חבויים בנוגע לאנשים מאחורי הקלעים, האליטה שמנסה להשאיר את ההמונים לא מודעים לפוטנציאל הטבוע בהם ומעכבים אותם בעזרת מניפולציות וטקטיקות הפחדה, כדי שהם יוכלו להמשיך ולשלוט ולבצע את האג'נדה שךהם לקראת ממשלה עולמית (הסדר העולמי החדש). הגיע הזמן להפסיק להסתכל מהמודעות האינדווידואלית ולהתחבר חזרה למודעות האוניברסלית…האלוהות שבפנים!
סרט דוקומנטרי דל תקציב אבל מלא במידע חשוב…

סרט במספר חלקים עם תרגום לעברית באדיבות קונספיל ישראל.
כדי לעבור מחלק לחלק לחצו על האייקונים מתחת לסרט.

סרט בחלק אחד ללא תרגום:

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=111
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

6 תגובות »

 • דניאל

  סרט גדוש מידע. לעיתים קצת קשה לעקוב באמה אחוז. ללא ספק סרט מהפכני עם מידע מהפכני. אני ממליץ עליו למי שכבר ראה סרטים דומים כמו ZeiGeist ונחשף לשרשרת ארוכה של מידע שמכינה אותנו לסרטים מהסוג הזה.
  תודה ל'אמת אחרת' שמביאים את הסרט בעל הערך הזה למודעות.

  הגב לדניאל
 • אלית

  תודה על הסרט. צפיתי בראשון.
  לאורך כל הסרט בטני זעקה "הוכחות". אח"כ הבנתי שהיא זועקת על משהו אחר, התמודדות עם רעיונות חדשים. מהפיכה. נושא השימוש במאגיה, על ענפיה, לאורך זמנים ובכל מקום, מדאיג ומסקרן אותי כבר זמן רב, והסרט הפיל לי יותר מאסימון אחד בעניין. תודה גם על ההכוונה למודעות האחד. לא נותר לנו אלא לטפח ולהעצים אותה.

  הגב לאלית
 • מניה

  שמעו, אני חוקר את הנושאים האלה די הרבה. ויש משהו אחד שמטריד אותי בכל הדברים האלה.
  וגם פה אני אתייחס למה שהוא אומר בתחילת הסרט.
  וסלחו לי אבל מה שהוא אומר פה על מקורות המנהגים ביהדות
  ובינהם ההיתיחסות שלו ליום השבת שהוא מסתמך על התירגום של היום לשם האנגלי שלו וע"ס זה הוא מסיק שחלק גדול מהיהדות זה סגידה לכוכב שבתאי – זה פשוט שטות אחת גמורה ובנאדם שכותב שטויות כאלה ומעיז להציג את זה בתור אמת….לצערי זה גם גורם לי לזלזל באמינות המקורות או הידע שהוא מציג הלאה.

  לצערי גם טעויות טיפשיות מהסוג הזה היו בסדט צייטגייסט.
  וזה מצער מאוד כל העיניין הזה.

  הגב למניה
 • רום

  לגבי כוכב שבתאי והקשר ליהדות זה לא שטות!!!
  לפי הקבלה כל יום מייצג כוכב אחר (שבת-שבתאי כמובן) ולכל יום יש תצבע שלו, אבל המגן דוד איננו מייצג שבתאי או שמש הוא מייצג את הגן עדן עם העולם הגשמי (סוג שליין ויאנג).

  הגב לרום
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית